Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

A.Brazauskas nesugebėjo atsikratyti Rusijos kaip “Didžiojo brolio” komplekso

 

Premjero Algirdo Brazausko vizitą į Rusijos sostinę Maskvą Seimo Liberalų ir centro frakcija laiko Lietuvai garbės nedarančiu. Nors Ministras pirmininkas susitiko su Rusijos premjeru Michailu Kasjanovu, “Gazprom”, “Lukoil” vadovais, opozicija nemato jokių apčiuopiamų poslinkių Lietuvai aktualiose temose dėl naftos gręžinio D-6, projekto 2K bei “Lietuvos dujų” privatizavimo.

“Mus nuliūdino A.Brazausko laikysena kalbant apie Lietuvai svarbius dalykus. Premjero susitikimas su M.Kasjanovu priminė sovietinių laikų lankstymosi stipriam centrui politiką”, - premjero vizitą komentavo Liberalų ir centro frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis.

Pasak jo, iš premjero elgesio susidarė įspūdis, kad po 13 metų šalies nepriklausomybės Lietuvos socialdemokratų partijos lyderis taip ir nesugebėjo atsikratyti Rusijos kaip “Didžiojo brolio” komplekso.

“Premjeras užsienyje turi ryžtingai ginti Lietuvos interesus. Vilniuje jis atrodo drąsus, tačiau Maskvoje pasigedome principingumo ir tikro savo šalies atstovavimo”, - sakė E.Masiulis.

2003-10-22

Liberalų ir centro frakcijos seniūno referentas Martynas Čerkauskas

Tel: 8-5-239-63-51; 8-699-04072
Naujausi pakeitimai - 2003 10 22.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas