Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

LiCS Kauno skyriui vadovaus K.Rimšelis

 

Kaune į Seimo narius išrinktas Klemensas Rimšelis šiandien patvirtintas šio miesto Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) skyriaus pirmininku. Įkūrusi skyrių Kaune, šeštadienį LiCS baigė savo padalinių formavimą Kauno apskrityje.

Kauno Liberalų ir centro sąjungos skyriaus lyderis turės keturis pavaduotojas. Pirmuoju patvirtintas miesto meras Arvydas Garbaravičius. Skyriaus pirmininko pavaduotojais taip pat tapo savivaldybės tarybos nariai Rimantas Mikaitis ir Eligijus Džežulskis bei Arvydas Augonis, dirbantis bendrovėje “Kautra”.

Liberalų ir centro sąjunga Kauno miesto savivaldybės taryboje turi didžiausią frakciją. “Pagrindiniu savo veiklos tikslu Kauno Liberalų ir centro sąjungos skyrius laiko per rinkimus žmonėms duotų įsipareigojimų vykdymą. Mes dirbame, kad Kaunas keistųsi, būtų patrauklus investuotojams”, - teigė naujasis skyriaus pirmininkas K.Rimšelis.

K.Rimšelis tikisi, kad Kauno centristams, liberalams ir moderniesiems krikdemams susijungus į vieną jėgą, jie kartu pasieks gerus rezultatus per artėjančius Europos Parlamento ir Seimo rinkimus.

Kadangi LiCS Kauno miesto skyrius yra vienas gausiausių Lietuvoje, jis padalintas į 8 poskyrius, atsižvelgiant į Seimo rinkimų vienmandačių apygardų ribas.

2003-10-18

Liberalų ir centro sąjungos sekretoriatas
Naujausi pakeitimai - 2003 10 21.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas