Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

2003-10-14 LIBERALDEMOKRATAI STEBISI SEIMO PIRMININKO BLAŠKYMUSI

Seimo valdyba dar spalio 1 dieną pritarė keturių parlamentarų kelionei į Baltarusijos Respublika, kuri sukėlė didelį atgarsį ir diskusijas visuomenėje.

Liberaldemokratų frakcijos Seime seniūnas Henrikas Žukauskas sako nesuprantąs, kaip Seimo pirmininkas, pats, anot dokumento, palaimino parlamentarų kelionę, o po to juos griežtai kritikavo.

“Seimo pirmininkas, turintis būti valstybės stabilumo, teisinio pagrindimo leidžiant įstatymus ir priimant sprendimus garantu, pats palaiminęs vėliau “keturiais komunarais” pramintų parlamentarų kelionę į Baltarusijos Respubliką, po ažiotažo spaudoje staiga pakeitė savo nuomonę ir griežtai juos kritikavo. Toks kardinalus nuomonės keitimas ir nenuoseklumas verčia susirūpinti tvirta Seimo vadovo, atstovaujančio Lietuvos valstybę, pozicija” – mano Henrikas Žukauskas.

Liberaldemokratų frakcijos seniūnas teigia abejojąs, kaip dabar reiktų vertinti bet kurį kitą oficialų Seimo pirmininko Artūro Paulausko sprendimą.

Kaip rašoma Seimo valdybos dokumente, po kuriuo įrašyta Seimo pirmininko Artūro Paulausko pavardė, “Seimo valdyba nusprendžia pritarti Seimo narių Vydo Baravyko, Broniaus Bradausko, Vytauto Einorio ir Vladimiro Orechovo kelionei į Minską (Baltarusija) 2003 m. 6-8 dienomis dalyvauti susitikime su Baltarusijos Respublikos Nacionalinio Susirinkimo tarpparlamentinių ryšių su Lietuva grupės nariais”.

Inf. Tel. 8699 41279
Naujausi pakeitimai - 2003 10 17.
Lukas Vosylius

*

LR Seimas