Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

2003-05-08 IŠTRAUKTI LIBERALŲ DEMOKRTATŲ AKCIJOS “UŽ LIETUVĄ EUROPOJE” BURTAI

Ketvirtadienį ištraukti Liberalų demokratų partijos organizuotos akcijos “Už Lietuvą Europoje” burtai.

Liberalų demokratų partijos pirmininko Valentino Mazuronio ranka lėmė, kad pagrindinį prizą, skrydį oro balionu virš Europos centro, laimėjo Albinas Lankutis ir jį dalyvauti referendume pakvietęs Augustinas Ickevičius.

Laimingieji oro balionu virš Europos centro skris penktadienį, gegužės 9 dieną, 19 valandą.

Tuo atveju, jei dėl kažkokių priežasčių pirmasis ekipažas negalėtų dalyvauti skrydyje, buvo išaiškinti kiti du akcijos dalyviai, kurie tokiu atveju taptų tarsi antruoju ekipažu.

Seimo liberaldemokratų frakcijos seniūnas Henrikas Žukauskas iš loterijos bilietų gausos ištraukė šiuos du dalyvius – Zenoną Butavičių ir Letą Kalinauskaitę.

Dar aštuoniasdešimt akcijos dalyvių bus apdovanoti kepuraitėmis ir marškinėliais, padabintais Liberalų demokratų partijos simbolika.

Liberalai demokratai kviečia visus partiečius ir kitus Lietuvos žmones atvažiuoti su gera nuotaika ir užkandžiais penktadienį, 18 valandą, prie Europos centro, bei kartu dalyvauti europietiškiausio Lietuvoje oro baliono pakėlimo šventėje.

Liberalų demokratų akcija “Už Lietuvą Europoje” susilaukė didelio žmonių susidomėjimo. Jos metu dalyvauti referendume dėl stojimo į Europos Sąjungą buvo pakviesta daugiau kaip 800 tūkstančių Lietuvos žmonių.
Naujausi pakeitimai - 2003 10 20.
Lukas Vosylius

*

LR Seimas