Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

2003-03-21 LIBERALAI DEMOKRATAI PRADĖJO AGITUOTI UŽ LIETUVOS NARYSTĘ EUROPOS SĄJUNGOJE

Liberalai Demokratai - viena pirmųjų politinių partijų, pradėjusių realų darbą agitacinėje kampanijoje dėl Lietuvos narystės Europos Sąjungoje.

Penktadienį, kovo 21 dieną, į konferenciją “Referendumo dėl stojimo į Europos Sąjungą sėkmės garantas” susirinkę Liberalų Demokratų partijos apskričių koordinatoriai ir skyrių vadovai aptarė agitacinės kampanijos dėl Lietuvos narystės ES planus.

Į konferenciją susirinkę dalyviai iš visos Lietuvos susipažino su Europos informacinio centro ir Europos komiteto pateikta informacija apie narystės sąlygas bei aptarė, kaip kuo suprantamiau paaiškinti Lietuvos žmonėms narystės Europos Sąjungoje privalumus.

Kovo 19 dieną vykusiame Liberalų Demokratų valdybos posėdyje buvo įkurtas centrinis agitacinės kampanijos štabas. Posėdyje taip pat buvo nuspręsta įkurti agitacinius štabus partijos skyriuose visoje šalyje.

Liberaldemokratų įsitikinimu, tik narystė Europos Sąjungoje užtikrins tolesnį demokratinį, ekonominį, socialinį ir kultūrinį šalies vystymąsi.

Liberalų Demokratų partija kviečia visus Lietuvos žmones aktyviai dalyvauti referendume gegužės mėnesį ir pasisakyti už narystę, bei kartu žengti šį istorinį mūsų valstybei žingsnį.
Naujausi pakeitimai - 2003 10 17.
Lukas Vosylius

*

LR Seimas