Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Valdžia turės atsakyti už nerealius pažadus žemdirbiams

 

Opozicinės Jungtinės ir liberalų frakcijos manymu, nerealius pažadus žemdirbiams mitinge prie Seimo daliję valdančiosios daugumos atstovai turės prisiimti atsakomybę jei pažadai nebus įvykdyti ir dėl to šalyje kils neramumai.

“Seimo nariai ūkininkams pažadėjo daugiau pinigų, o Vyriausybė pasakė, kad tiek neduos, nes neturi. Natūralu, kad tokia padėtis dar labiau sustiprins žmonių nepasitikėjimą valdžia, - teigė Jungtinės ir liberalų frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis. – Mūsų manymu, neatsakingai pažadus ūkininkams žarstę politikai turėtų atsakyti už savo veiksmus ir jų neįvykdžius – atsistatydinti”.

Pasak Lietuvos liberalų sąjungos pirmininko Eugenijaus Gentvilo, Vyriausybės ir Seimo nesutarimai dėl papildomos paramos kaimui dar kartą pademonstravo, kad tų pačių partijų atstovaujama vykdomoji ir įstatymų leidžiamoji valdžia nesugeba susikalbėti.

E.Gentvilas ragina socialdemokratus ir socialliberalus baigti žarstyti žmonėms nerealius pažadus ir nekaitinti atmosferos. Liberalai nepritars, kad papildomos lėšos kaimui būtų skiriamos švietimo, sveikatos apsaugos ar kitų valstybei gyvybiškai svarbių sferų sąskaita. “Jei Vyriausybė pradės atiminėti pinigus iš mokytojų ir gydytojų tai gresia visuomenės supriešinimu. Negalima tenkinti vienų prašymų kitų sąskaita”, - įsitikinęs E.Gentvilas priminęs, kad šios sritys ir taip kenčia dėl prasto finansavimo.




Naujausi pakeitimai - 2003 05 15.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas