Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Opozicija kviečia politikus atnaujinti diskusijas dėl LRT

Seimo Švietimo mokslo ir kultūros komiteto pirmininkui Rolandui Pavilioniui bandant toliau įtakoti Lietuvos radijo ir televizijos veiklą, Seimo Jungtinė ir liberalų frakcija kviečia parlamento frakcijas atnaujinti metų pradžioje įstrigusias diskusijas dėl LRT ateities.

“Akivaizdu, kad aktyvi, o kartais net destruktyvi R.Pavilionio veikla Lietuvos radijo ir televizijos atžvilgiu esamų problemų neišsprendžia, todėl politikai siekdami galutinai išspręsti įsisenėjusias LRT bėdas turi atnaujinti konsultacijas”, - teigė Jungtinės ir liberalų frakcijos narys Gintautas Babravičius.

Seimo frakcijų atstovai praėjusių metų pabaigoje parengė susitarimo dėl LRT ateities projektą, tačiau dėl jo, Seimo valdybos prašymu, savo išvadas pateikus tik trims frakcijoms darbai sustojo. Pasak G.Babravičiaus, šiuo metu būtų pats tinkamiausias metas pasiekti kompromisinį susitarimą dėl LRT ir galutinai apsispręsti dėl ilgalaikio televizijos finansavimo, komercinės reklamos transliavimo, tarybos formavimo ir abonentinio mokesčio įvedimo .

“Po daugiau kaip pusmečio prasidės neoficiali Seimo rinkimų kampanija ir tada pasiekti kokius nors susitarimus būtų sunku”, - įsitikinęs parlamentaras.

 

2003 03 26
Naujausi pakeitimai - 2003 03 27.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas