Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Seimo pirmininkas ignoruoja opoziciją oficialiuose vizituose į užsienį

Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas šiandien Briuselyje susitikę su Europos Parlamento pirmininku liberalu Petu Koksu ignoravo taip pat Briuselyje esančius Seimo opozicijos atstovus, kurie į susitikimą nebuvo pakviesti.

Seimo pirmininkas A.Paulauskas ketvirtadienį Belgijoje dalyvavo Europos Parlamento Europos liberalų demokratų ir reformatų grupės rengtame susitikime su Europos Parlamento vadovu. Liberalų frakcijos duomenimis, susitikime dalyvavo ir socialdemokratas, Seimo pirmininko pavaduotojas Vytenis Andriukaitis, tačiau parlamento opozicijos atstovai į jį nebuvo pakviesti. Lietuvos liberalų sąjunga ir Lietuvos centro sąjunga yra Europos liberalų demokratų ir reformatų partijų grupės narės.

“Tai jau ne pirmas kartas, kai Seimo dauguma ignoruoja opozicijos atstovus oficialiuose užsienio vizituose. Šie faktai tikrai nedaro garbės Lietuvai”, - teigė Liberalų frakcijos seniūno pavaduotojas Algirdas Gricius, Briuselyje dalyvaujantis Konvento dėl Europos ateities posėdžiuose. Dar 15 Lietuvos Seimo narių šiuo metu Briuselyje dalyvauja Europos Parlamento rengiamuose mokymuose.

 

2003 02 06
Naujausi pakeitimai - 2003 02 07.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas