Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Opozicija kreipėsi į Etikos komisiją dėl A.Plokšto darbo mokyklose

Seimo opozicinės frakcijos šiandien kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją prašydamos ištirti spalio 29-osios dienraščių “Respublika” bei “Lietuvos rytas” pranešimus, jog Seimo Socialdemokratinės koalicijos frakcijos narys Arturas Plokšto pažeisdamas Seimo Statutą dirba mokytoju sostinės Jono Pauliaus II ir Adomo Mickevičiaus gimnazijose.

“Mūsų žiniomis, kurias Jūs patys patvirtinote žurnalistams, parlamentarams galima užsiimti pedagogine veikla, tačiau dėstant tik aukštosiose, o ne vidurinėse mokyklose ar gimnazijose”, - rašoma Seimo narių kreipimesi parlamento Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkui Algimantui Salamakinui.

Opozicijos atstovai paprašė Seimo Etikos ir procedūrų komisijos ištirti, ar minėti žurnalistų atskleisti faktai yra teisingi ir, ar tokiu elgesiu Seimo narys A.Plokšto nepažeidžia Seimo Statuto reikalavimų parlamentarams negauti jokio kito darbo užmokesčio, išskyrus už pedagoginį darbą ir kūrybinę veiklą. Parlamentarai taip pat paprašė nustatyti, ar Seimo narys A.Plokšto nepažeidė Seimo Statuto reikalavimo, per tris mėnesius po išrinkimo į parlamentą atsisakyti darbo, nesuderinamo su Seimo nario pareigomis.

 
Naujausi pakeitimai - 2002 10 29.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas