Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Libdemai Prezidentūrą šturmuos iš "bunkerio", VL Vakaro žinios, 2002-10-12

Vakar Vilniuje, Pylimo g., liberalai-demokratai oficialiai atidarė savo rinkimų štabą, kurio "bunkeryje" gruodžio 22 d. lauks rinkimų rezultatų.

Pasak štabo vadovės, parlamentarės Dalios Kutraitės-Giedraitienės, šiemet Lietuvoje gruodis bus "perpildytas laukimo", - ne tik vaikai nekantriai lauks Kalėdų, bet ir daug suaugusiųjų, kadangi rinkimų rezultatai paaiškės prieš pat šventes.

Atidaryme buvo iškilmingai pristatyti štabo vadovės pavaduotojai - už savivaldybių rinkimus atsakingas Seimo narys Henrikas Žukauskas, prezidento rinkimų kampanijos organizatorius, "linksmiausias, energingiausias, niekuomet ne-supykstantis, nes to apskritai nemoka" Gintaras Šurkus, pavaduotojas organizaciniais klausimais Remigijus Ačas. Iždininkas Robertas Noreika buvo apibūdintas kaip "mažai kalbantis ir nepopuliarus" štabo narys, kadangi mėgstamiausias jo posakis - "pinigų nėra" -dažnai siutina ir pačius libdemus.

Štabo aktyvistai labiausiai didžiavosi rūsyje įkurtu "bunkeriu", kur prie ovalinio stalo priimami patys svarbiausi libdemų sprendimai. Vieni jį, turėdami galvoje partijos emblemą, vadino "erelio gūžta", kiti - "vilko guoliu". Tame "bunkeryje" su veidrodžiu per "visą sieną ir šaldytuvu gretimame kambaryje libdemai gruodžio 22 d. ketino laukti ir rinkimų rezultatų.

Libdemų lyderis R.Paksas drauge su bendražygiais rugpjūčio 16 d. - rugsėjo 28 d. sraigtasparniu apskrido visą Lietuvą. Susitikimų su rinkėjais akciją libdemai pavadino "Išgirsti kiekvieną", nes jos metu stengėsi pabendrauti su kuo daugiau žmonių. Akcija, įskaitant sraigtasparnio nuomą, libdemams kainavo 48 tūkst. 47 litus, visa buvo apmokėta iš partijos lėšų. "Paksininkai" uoliai suskaičiavo, jog akcijos metu išdalino apie 50 tūkst. savo lyderio šeimos nuotraukų, R.Paksas suraitė apie 10 tūkst. autografų ir maždaug 35 tūkst. žmonių paspaudė ranką.

Danguolė Kavolėlytė
Naujausi pakeitimai - 2002 10 14.
Lukas Vosylius

*

LR Seimas