Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Liberalų demokratų štabas ir erelis - Alytuje ir padangėje, Alytaus naujienos, 2002-10-12

Vakar 17 vai. mūsų mieste atidarytas Liberalų demokratų partijos Alytaus skyriaus štabas. Ta proga Į Dzūkijos sostinę pirmą kartą atvežtas ir naujas reklaminis mėlynas ir geltonas oro balionas su partijos simbolika, pripūstas ir pakeltas į orą ties parduotuve „Pigiau grybo".

Daugiau nei 40 žmonių vienijančio vietinio Liberalų demokratų partijos skyriaus štabas Alytuje įsikūrė Vilniaus g. 14, greta buvusios „Pušies" kavinės. Jau prieš kelias savaites iš lauko partijos simbolika papuoštą pastatą vakar pašventino Alytaus dekanas V.Insoda. „Esame laikini ir riboti žmonės, todėl linkiu, kad jus aplankytų Dievo malonė, užpildysianti visas spragas. Klebono pareiga -melstis nedalijant visuomenės į politines grupes. Mus visus vienija tai, kad laikomės dešimties Dievo įsakymų, taigi bendromis jėgomis bažnyčia ir partijos turėtų siekti, kad būtų daugiau gėrio", - kalbėjo dekanas V.Insoda.

„Mes sieksime pergalės rinkimuose, tačiau tikroji pergalė bus tada, kai Lietuvos žmonės gyvens geriau",-įsitikinęs Liberalų demokratų partijos atsakingasis sekretorius ir Alytaus skyriaus pirmininko pavaduotojas G.Šurkus, priminęs, jog ši partija remiasi dviem kertiniais akmenimis, - istorija ir tikėjimu. „Neatsitiktinai Liberalų demokratų partijos tarybos posėdžiai vyko istorinėse vietose, Trakuose, Liškiavoje. Partijos lyderio, kandidato į Prezidentus Rolando Pakso skrydis lėktuvu po Kernavės tiltu - taip pat simbolinis",- teigė politikas ir žinomas oreivis G.Šurkus. Susirinkusiuosius į štabo atidarymą Nemunaičio oreivių klubo prezidentas kvietė trumpam išeiti į lauką ir pakelti galvą į padangę, kur skrido reklaminis oro balionas, papuoštas partijos simbolika. Šį rudenį pasaulyje garsioje oro balionų gamykloje „Cameron Ballons" pasiūtas 2 tūkst. 300 kubinių metrų talpos kupolas iš abiejų pusių turi po 7 metrų aukščio erelius ir yra Viena originaliausių politinės reklamos formų.

Pavasarį įkurtas Liberalų demokratų partijos Alytaus skyrius šiuo metu vienija daugiau nei 40 narių. Štabo atidaryme skyriaus pirmininkas, bendrovės „Eisrega" direktorius J.Skestenis pirmą kartą įvardijo liberalų demokratų rinkimų į vietines tarybas sąrašo viršutinį šešetuką. Jo lyderis - skyriaus pirmininkas J.Skestenis, antrasis - pavaduotojas G.Šurkus, toliau radijo FM 99 laidų vedėjas I.Riabovas, verslininkas J.Balčius, Lietuvos automobilininkų sąjungos Alytaus skyriaus prezidentas R.Anusauskas, juristas V.Putkis.

Liberalų demokratų štabas Alytuje atidarytas tą pačią dieną, kaip ir centrinis partijos štabas Vilniuje. Alytiškiai partijos nariai mano, jog tai - geras ženklas. Štabas Alytuje veiks dvi dienas per savaitę, antradieniais ir penktadieniais, 16-19 vai., tel. 8-680-21106, 8-614-32195. Patalpas Vilniaus liberalų demokratų Alytaus skyrius įgijo pagal panaudos sutartį ir remontavo savo lėšomis.

Saulė Pinkevičienė
Naujausi pakeitimai - 2002 10 14.
Lukas Vosylius

*

LR Seimas