Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Frakcijos personalas

Vardas, Pavardė

Pareigos

Telefonas

El. Paštas

Jolita Baušytė

Seniūno referentė

39 63 51

8 650 63543

Jobaus@lrs.lt

Martynas Čerkauskas

Seniūno referentas

39 63 48

8 699 04072

Macerk@lrs.lt

Neringa Morozaitė

Jūratė Ratkevičiūtė

Audrius Miceika

Gytautas Damijonaitis

Seimo vicepirmininko G.Steponavičiaus padėjėja

Seimo vicepirmininko G.Steponavičiaus sekretorė

Seimo nario G.Steponavičiaus padėjėjas

Seimo nario G.Steponavičiaus padėjėjas

39 61 48

39 63 60

44 50 61

39 61 48

Nemoro@lrs.lt

Juratk@lrs.lt

Aumice@lrs.lt

Gydami@lrs.lt

Paulius Jankauskas

Vaida Bielskytė

Seimo nario E.Masiulio padėjėjai

39 66 47

Pajank@lrs.lt

Vabiel@lrs.lt

Jurga Šapaitė

Seimo nario J.Čekuolio padėjėja

39 66 91

Jusapa@lrs.lt

Neringa Skrebytė

Irena Turkevičienė

Seimo nario A.Griciaus padėjėjos

39 63 11

72 43 02

Neskre@lrs.lt

Bustine@naujamiestis.lls.lt

Virginija Lickienė

Milda Andrilionienė

(Švenčionyse)

Seimo nario G.Babravičiaus padėjėjos

39 65 62

8 217 31174

Vilick@lrs.lt

Zeimenos.krantai@is.lt

Irma Kaziukonienė

Seimo nario J.Jučo padėjėja

39 66 40

Irkazi@lrs.lt

Andrej Rudanov

Seimo nario A.Klišonio padėjėjas

39 66 62

Anruda@lrs.lt

Kristina Tamošiūnaitė

Janina Zakarienė (Jurbarke)

Seimo nario S.Lapėno padėjėjos

39 66 31

8 248 70199

Nealek@lrs.lt

j.zakariene@jurbarkas.w3.lt

Dominykas Mordas

Seimo nario A.Lydekos padėjėjas

39 66 27

Domord@lrs.lt

Orinta Kačiušytė

Seimo nario A.Matulevičiaus padėjėja

39 67 06

Orkaci@lrs.lt

Jolanta Masiulionienė

Seimo nario J.Matulevičiaus padėjėja

   

Linda Kreimerytė

Seimo nario A.Medalinsko padėjėja

39 66 72

Likrei@lrs.lt

Lina Rakštelytė

Seimo nario A.Meliano padėjėja

39 60 26

Liraks@lrs.lt

Vilija Venckutė

Seimo nario R.Palaičio padėjėja

39 66 08

 

Stanislav Tarasevič

Seimo nario A.Poplavski padėjėjas

39 67 05

Stanislav@one.lt

Irena Šiaučiūnaitė (Kaune)

Seimo nario E.Savicko padėjėja

   

Jūratė Valantiejienė

Seimo nario R.Sedlicko padėjėja

39 66 21

Juvala@lrs.lt

Tautvaldas Telyčėnas

Seimo nario R.Šukio padėjėjas

39 66 41

Tautis@ip.lt

Agnė Silickienė

Seimo narės D.Teišerskytės padėjėja

39 66 92

Agsili@lrs.lt

Donatas Ulinauskas

Seimo nario R.Vaštako padėjėjas

39 66 87

Doulin@lrs.lt

Nijolė Petravičienė

Seimo nario D.Veličkos padėjėja

39 66 24

Doveli@lrs.lt

Rytis Zabielskas

Seimo nario P.Vilko padėjėjas

39 66 25

Prvilk@lrs.lt

 




Naujausi pakeitimai - 2002 10 10.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas