Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

2002-09-19 LIBERALDEMOKRATAI IŠSTUMS NUSIKALĖLIUS IŠ LIETUVOS

“Banditų gūžtą užėmė politikai,” - šiandien teigia “Lietuvos rytas” apie kandidato į prezidentus Rolando Pakso laikinąjį rinkimų štabą, įsikūrusį atseit “tulpinių” valdomoje Teatro kavinėje Panevėžyje.

“Manau, kad tai netgi simboliška – liberaldemokratai tikrai išstums nusikalstamumą ir korupciją visoje Lietuvoje,” – šypsosi Rolandas Paksas, komentuodamas dienraščio publikaciją. Viena pagrindinių kandidato į prezidentus ir liberaldemokratų programinių nuostatų – tvarka valstybėje, nusikalstamumo įveikimas. Atsakomybė turi būti aukščiausias šalies įstatymas.

Rolando Pakso rinkimų štabui tokia vieta pasirinkta, nes Juozo Miltinio teatro kavinė Panevėžyje buvo ir manome ateityje bus vienas iš miesto kultūrinių centrų. Panevėžio ir šalies teisėsaugininkai daug nuveikė, kad miestas atsikratytų lietuviškos Čikagos vardo, kad jame žmonės jaustųsi saugūs ir nebijotų lankytis viešose vietose, kavinėse. Gandai ir spėlionės apie Teatro kavinės priklausymą nusikalstamo pasaulio žmonėms neturi mesti šešėlio čia besilankantiems žmonėms, nei garbingą Juozo Miltinio vardą turinčiam teatrui. Pagal publikacijos autoriaus logiką save gerbiantis žmogus neturėtų lankytis ir Tulpių gatvėje.
Naujausi pakeitimai - 2003 10 17.
Lukas Vosylius

*

LR Seimas