Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

2002-08-15 SEIMO LIBERALDEMOKRATAI - SRAIGTASPARNIU PO LIETUVĄ

Penktadienį, rugpjūčio 16 d. Seimo Liberaldemokratų frakcijos narys, partijos lyderis Rolandas Paksas lydimas parlamentarų Dalios Kutraitės-Giedraitienės, Dailio Alfonso Barakausko, Henriko Žukausko ir kitų partijos bendražygių pakyla į žygį po Lietuvą “Išgirsti kiekvieną”. Kelionės tikslas – artimiau susipažinti su piliečių problemomis, o susumavus vizitų rezultatus atitinkamai pakoreguoti kuriamą liberaldemokratų rinkimų programą.

Per porą mėnesių R.Paksas ir kiti Seimo Liberaldemokratų frakcijos nariai sraigtasparniu ketina aplankyti visas dešimtį Lietuvos apskričių bei daugelį šalies rajonų. Pirmajai kelionei pasirinkta Utenos apskritis. Per tris dienas ketinama apsilankyti Visagine, Utenoje, Anykščiuose, Molėtuose, Zarasuose bei Ignalinoje. Žygio “Išgirsti kiekvieną” sraigtasparnis leisis ne tik rajonų centruose, bet ir ūkininkų sodybose.

Penktadienį, rugpjūčio 16 d., 14 val. Kyviškių aeroklube bus surengta spaudos konferencija, po kurios R.Paksas su bendražygiais pakils į pirmąją kelionę. Kolegas žurnalistus maloniai kviečiame pabendrauti su liberaldemokratų lyderiu R.Paksu ir susipažinti su sraigtasparniu, kuriame du mėnesius pakaitomis dirbs Seimo liberaldemokratai.

13 val. specialiai užsakytas transportas lauks žurnalistų prie Nacionalinio operos ir baleto teatro. Į Kyviškes išvykstame 13:40 val.

Kolegas žurnalistus, pageidaujančius dalyvauti vienojear keliose iš dešimties kelionių sraigtasparniu po Lietuvą maloniai prašome kreiptis į LD atstovą spaudai.
Naujausi pakeitimai - 2002 09 17.
Lukas Vosylius

*

LR Seimas