Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

2002-06-04 LIBDEMŲ INICIATYVĄ PARĖMĖ VALSTIEČIŲ IR NAUJOSIOS SĄJUNGOS PARTIJŲ SĄJUNGA

Liberalų Demokratų partiją ir Seimo Nepriklausomą frakciją džiugina Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjungos parama libdemų iniciatyvai dėl Ignalinos atominės elektrinės (IAE) išsaugojimo.

Libdemai ir Seimo Nepriklausoma frakcija laikosi nuoseklios pozicijos prieš branduolinės energetikos sunaikinimą Lietuvoje grindžiant tokį sprendimą tariamais Europos Sąjungos reikalavimais. Tam pritarė ir Europos Atominio forumo delegacijos nariai, savo vizito Lietuvoje metu pirmiausiai dėmesį skyrę liberalų demokratų lyderio Rolando Pakso nuomonei šiuo IAE išsaugojimo klausimu. Primename, jog euroatomininkai susitikime su R.Paksu pabrėžė, jog Lietuvai visiškai nebūtina priimti sprendimo dėl IAE antrojo energetinio bloko uždarymo iki 2004 m.

Atsižvelgdami į euroatomininkų rekomendacijas bei Lietuvos ekonominius interesus libdemai ir toliau visomis išgalėmis sieks branduolinės energetikos išsaugojimo Lietuvoje. Todėl liberalai demokratai ir Nepriklausoma frakcija Seime remia Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjungos siūlymą šių metų gruodį drauge su Prezidento rinkimais surengti referendumą dėl IAE uždarymo.
Naujausi pakeitimai - 2002 09 17.
Lukas Vosylius

*

LR Seimas