Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

2002-05-17 LIBERALAI DEMOKRATAI IŠMETĖ DESANTĄ KLAIPĖDOJE

Uostamiesčio rūpesčius konkrečiais darbais vakar pradėjo spręsti jauniausia, bet aktyviai veiklą Lietuvoje plėtojanti Liberalų Demokratų partija.

Liberalai demokratai vakar kartu su Seimo Nepriklausomos frakcijos atstovais Klaipėdoje surengė partijos dieną.

Į uostamiestį atvykusių politikų iniciatyva bus pradėtos rengti televizijos laidos Klaipėdos regione gyvenančioms tautinėms mažumoms.

Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius susitikime su Liberalų demokratų lyderiu Rolandu Paksu paprašė pagalbos sprendžiant Smiltynės problemas.

Jos kilo po to, kai socialdemokratų vadovaujama Vyriausybė priėmė sprendimą leisti žmones ir transportą per Kuršių marias kelti už dyką. Po tokio nutarimo Smiltynėje pablogėjo ekologinė ir kriminogeninė padėtis.

Susitikime su Klaipėdos policijos darbuotojais R.Paksas ne tik išklausė pareigūnų rūpesčius. Jis priminė Liberalų demokratų paskelbtą iniciatyvą kreiptis į partijos skyrius arba tiesiai į R.Paksą ir įsijungti į kovą su korupcija.

Penktadienį Liberalų demokratų ir Seimo Nepriklausomos frakcijos atstovai susitiko su gyventojais, religinių bendruomenių vadovais, aplankė ir parėmė vaikų namus “Svetliačok”.

Vakare įvyko bendras partijos ir frakcijos posėdis, kuriame aptarti bendri darbo planai, politinės aktualijos.

Pavasarį susikūrusi Liberalų demokratų partija per keletą mėnesių jau įsteigė 49 skyrius. Partija savo lyderį R.Paksą ketina iškelti kandidatu gruodžio mėnesį vyksiančiuose Prezidento rinkimuose.
Naujausi pakeitimai - 2002 09 17.
Lukas Vosylius

*

LR Seimas