Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

2002-03-01 KAUNIEČIAI PALIEKA LIBERALŲ SĄJUNGĄ

Daugiau kaip 120 Lietuvos liberalų sąjungos Kauno rajono ir Kauno miesto Žaliakalnio skyrių narių vakar pareiškė apie savo apsisprendimą išeiti iš šios partijos.

Prieš pusantrų metų trylikos žmonių įkurtas Žaliakalnio skyrius išaugo iki 84 narių. Dabar jame lieka 11 LLS narių. Vakar vykusiame skyriaus susirinkime LLS pirmininkui E. Gentvilui buvo įteikti skyriaus pirmininko Dainiaus Paulausko ir dar 52 šio skyriaus narių pareiškimai išeiti iš Liberalų sąjungos. D. Paulausko teigimu dar keletas žmonių pasielgs taip pat, bet šiuo metu yra užsienyje, ir iš LLS išstos sugrįžę į Lietuvą. Nemažas būrys dar laikomų liberalų partijos nariais kauniečių yra nusprendę visai pasitraukti iš partinės veiklos.

Vakar iš LLS išstojo ir 62 šios sąjungos Kauno rajono skyriaus narių. Skyriaus pirmininkas Leonardas Gineika sakė, kad kartu su juo išėjo aktyviausi skyriaus partiečiai, kurie negali taikstytis su nedemokratišku dabartinio LLS pirmininko E. Gentvilo ir kai kurių valdybos narių darbo stiliumi. E. Gentvilas ir dar keli LLS valdybos nariai dalyvavo abiejuose vakarykščiuose susirinkimuose, bet tai nepakeitė nė vieno išstojančiųjų sprendimo.

Vasario 27 dieną, užvakar liberalų valdyba gavo vienuolikos vilniečių prašymus nebelaikyti jų Liberalų sąjungos nariais.

inf. tel. 8-299 04 256
Naujausi pakeitimai - 2002 09 17.
Lukas Vosylius

*

LR Seimas