Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

G.Steponavičius siūlys žurnalistams Seime grąžinti senąsias darbo sąlygas

Seimo vicepirmininkas liberalas Gintaras Steponavičius artimiausiame Seimo valdybos posėdyje pasiūlys parlamento vadovybei grąžinti senąsias darbo sąlygas žurnalistams, filmuojantiems ir fotografuojantiems Seimo plenarinių posėdžių salėje.

Šią vasarą atlikus Seimo plenarinių posėdžių salės remontą filmuojantys ir fotografuojantys žurnalistai buvo perkelti į kitą vietą. Tačiau paaiškėjus, jog šie pakeitimai nepasiteisino ir žurnalistų laisvė buvo apribota, vienintelis Seimo valdyboje opozicijos atstovas G.Steponavičius įsitikinęs, kad parlamento vadovybė turėtų kuo greičiau pakeisti savo sprendimus ir grąžinti operatoriams ir fotografams senąsias darbo sąlygas.

“Seimo dauguma turėtų suvokti, kad nepagrįstas žurnalistų laisvių varžymas sukelia nereikalingą įtampą tarp žiniasklaidos ir parlamento. Tokie sprendimai prieštarauja kalboms apie siekius gerinti Seimo įvaizdį", - teigė G.Steponavičius.

Anot liberalo, dirbti valstybės labui išrinkti Seimo nariai neturėtų bijoti žiniasklaidos, todėl jos laisvių suvaržymas būtų nesuprantamas.

 
Naujausi pakeitimai - 2002 09 03.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas