Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Eugenijaus Gentvilo rinkimės nuostatos jau internete

Šiandien pradeda veikti Lietuvos liberalų sąjungos (LLS) kandidato į šalies Prezidentus Eugenijaus Gentvilo interneto puslapis www.gentvilas.lt. Interneto svetainę žadama pristatyti ir plačiajai visuomenei. Rugsėjo 4 d. tai bus padaryta interneto portalo “Delfi” pokalbių svetainėje, kurioje E.Gentvilas atsakinės į internautų klausimus.

“Šį tinklapį vertinu kaip galimybę tiesiogiai ir betarpiškai bendrauti su tikrai didele įdomių ir veiklių žmonių grupe, skleisti vertybes, kurios man artimos bei kalbėtis apie idėjas, kurias norėčiau įgyvendinti”, - teigia E.Gentvilas.

Be tradicinių kandidatų interneto puslapių bruožų – biografijos, rinkimų programos naujienų, susijusių su kandidato veikla – internautai taip pat turės unikalią galimybę keisti bei įtakoti E.Gentvilo darbotvarkę. Tik internautų balsai lems kuo rugsėjo 7 d. užsiims E.Gentvilas – vyks į Alytų dalyvauti Dzūkų amatų šventėje, dalyvaus LSDP suvažiavime Vilniuje ar stebės Lietuvos ir Vokietijos futbolo rinktinių rungtynes Kaune.

Kaip teigia Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Lauras Bielinis, elektroninė politika Lietuvoje dar nėra įsigalėjusi, tačiau tendencijos jos plėtrai yra palankios. Vis daugiau šalies piliečių tampa ar artimiausiu metu taps elektroninės komunikacijos dalyviais, tad politikai jau dabar privalo derintis prie šių naujų santykių ir tokiu būdu sieks užimti naujas rinkimines erdves, padėsiančias laimėti rinkimus ateityje. “Šiandien belieka pasveikinti Eugenijų Gentvilą ir Lietuvos liberalų partiją, užėmusius startines pozicijas nukreiptas į ateitį”, - sako L. Bielinis.

Puslapį www.gentvilas.lt sukūrė UAB “Gaumina”, teikianti e-sprendimus daugiau nei 150 Lietuvos ir užsienio bendrovių. Puslapyje www.gentvilas.lt įdiegta “Gauminos” sukurta turinio valdymo sistema “Building Blox 4 Web”, leidžianti redaguoti bei keisti tinklapio turinį naudojantis paprasta interneto naršykle.

 

Papildoma informacija: Paulius Jankauskas, tel. +370 614 12620
Naujausi pakeitimai - 2002 08 30.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas