Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Kovą su nusikalstamumu reikia įrodyti konkrečiais darbais, o ne deklaratyviais pareiškimais

Lietuvos liberalų sąjunga atmeta Seimo Socialdemokratinės koalicijos frakcijos vadovų samprotavimus, neva opozicija, nepasirašiusi Seimo pirmininko Artūro Paulausko inicijuoto partijų susitarimo dėl kovos su korupcija ir nusikalstamumu stiprinimo, klydo.

“Aš abejoju, ar pasirašius deklaratyvaus pobūdžio susitarimą nusikalstamumas šalyje sumažės. Seimo valdančioji dauguma turėtų imtis konkrečių žingsnių, būtinų pažaboti nusikalstamumą ir korupciją bei užtikrinti žmonėms saugų gyvenimą savoje valstybėje”, - komentuodamas šiandien Seimo Socialdemokratinės koalicijos frakcijos lyderių Juozo Oleko ir Gedimino Kirkilo pareikštus kaltinimus opozicinių partijų atžvilgiu teigė Liberalų sąjungos pirmininkas Eugenijus Gentvilas.

Pasak liberalų lyderio, valdančioji dauguma šiuo metu formuojant kitų metų biudžetą turėtų numatyti didesnius asignavimus policijai, švietimui ir jaunimo užimtumui. Tai būtų puiki proga socialdemokratams ir socialliberalams įrodyti, kad jų noras kovoti su nusikalstamumu yra nuoširdus.

“Liberalų manymu, finansavimo policijai ir švietimui didinimas taptų vienu iš pagrindinių žingsnių, būtinų kovoti su nusikalstamumu, ir Seimo Liberalų frakcija juos palaikytų”, - sakė Liberalų frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis. Jis apgailestavo, jog dar šiemet tikslinant 2002 metų valstybės ir savivaldybių biudžetus valdančioji dauguma neparėmė tokių liberalų siūlymų.

 

LLS sekretoriatas

 

 
Naujausi pakeitimai - 2002 07 22.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas