Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Dėl Konstitucijos 47-ojo str. pataisų svarstymo Seime

 

Pareiškimas 2002 07 01

 

 

Seimo opozicinių partijų Politinio bendradarbiavimo tarybos atstovai nemato prasmės šiandien po pietų dalyvauti Seimo frakcijų seniūnų pasitarime su premjeru Algirdu Brazausku dėl Konstitucijos 47-ojo straipsnio pataisų ir lydinčiųjų įstatymų, jeigu šios dienos parlamento plenariniame posėdyje bus svarstomi lydintieji Konstitucijos 47-ojo straipsnio pataisų teisės aktai.

Birželio 27-ąją dieną Konstitucijos 47-ojo straipsnio pataisų lydinčiųjų teisės aktų svarstyme opozicijos prašymu buvo padaryta pertrauka, per kurią Seimo opozicinių frakcijų atstovai ketino aptarti su premjeru A.Brazausku Lietuvos poziciją derybose su Europos Sąjunga dėl pereinamojo laikotarpio parduodant žemės ūkio paskirties žemę užsienio šalių piliečiams.

Opozicinių partijų Politinio bendradarbiavimo taryba mano, kad Seimo socialdemokratai, šiandien iki Seimo frakcijų seniūnų susitikimo su premjeru skubėdami priimti Seimo nutarimą dėl pereinamojo laikotarpio žemės ūkio paskirties žemės pardavimui užsienio šalių piliečiams, demonstruoja nepasitikėjimą premjeru ir savo partijos lyderiu.

Todėl, Politinio bendradarbiavimo tarybos manymu, priėmus minėtą nutarimą Seimo atstovų susitikimas su A.Brazausku taptų beprasmis.

Lietuvos liberalų sąjunga Eligijus Masiulis

Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai) Andrius Kubilius

Lietuvos centro sąjunga Virginijus Martišauskas

Moderniųjų krikščionių demokratų sąjunga Artūras Vazbys
Naujausi pakeitimai - 2002 07 02.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas