Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Liberalus stebina Seimo planai prie parlamento pradėti grandiozines statybas

 

Liberalus stebina Seimo daugumos noras dviejų hektarų žemės sklype šalia Seimo įrengti aikštelę parlamentarų ir Seimo kanceliarijos darbuotojų automobiliams. Seimo vicepirmininkas liberalas Gintaras Steponavičius šiandien Seimo valdyboje vienintelis balsavęs prieš socialdemokratų ir socialliberalų iniciatyvą susigrąžinti iš Vyriausybės šalia Seimo rūmų esantį sklypą teigia, jog valdančiosios daugumos noras jame pradėti statybas yra nemotyvuotas.

“Šis sklypas yra labai geroje vietoje, pačiame miesto centre, todėl būtų kur kas geriau jį parduoti arba išnuomoti geram investuotojui, o ne statyti automobilių aikštelę, ar net naują Seimo rūmų pastatą”, - teigė G.Steponavičius.

1998 metais minėtas sklypas buvo išnuomotas bendrovei “Baltic Mansion Hotels”, ketinusiai jame pastatyti viešbutį, tačiau ji savo pažadų neįgyvendino. G.Steponavičius šio fakto nelaiko rimta priežastimi sklypą prie Seimo atiduoti parlamento reikmėms. Liberalo manymu, Vilniaus apskrities administracija su pažadų netesėjusia bendrove turėtų nutraukti sklypo nuomos sutartį, prisiteisti patirtus nuostolius, o po to ieškoti naujų nuomininkų arba pirkėjų, nes šio sklypo pardavimas gali duoti nemenkas pajamas valstybei.

“Seimas turi leisti įstatymus, o ne užsiiminėti ūkine veikla, - Seimo daugumos ketinimus perimti sklypą parlamento žinion ir jame ką nors statyti komentavo G.Steponavičius. – O gal Seimo vadovybė turi gilesnių interesų?”
Naujausi pakeitimai - 2002 05 27.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas