Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Libdemai sulaukė sąjungininkų

2002-05-08

 

Liberalai demokratai ir Seimo Nepriklausoma frakcija sveikina Pramoninkų konfederacijos pilietinę iniciatyvą – pasirašyti politinių jėgų memorandumą, susitariant visomis jėgomis kovoti su nusikalstamumu.

Liberalų demokratų partijos prioritetinis tikslas – įvesti tvarką valstybėje ir įveikti nusikalstamumą ir korupciją Lietuvoje sulaukė bendraminčių paramos. Vakar išplatintame Pramonininkų konfederacijos Prezidiumo pareiškime reiškiamas susirūpinimas dėl kriminalinių jėgų agresijos prieš visuomenę ir žmogų.

Kriminalinių jėgų agresija iš tikrųjų peržengė visas ribas, o politikų ir aukščiausiųjų valstybės vadovų pasyvi pozicija šiuo klausimu nesuprantama ir nepateisinama. Liberalų Demokratų partija ir Seimo Nepriklausoma frakcija pasirengę pasirašyti pramonininkų inicijuojamą bendrą politinių jėgų memorandumą ir visomis prieinamomis priemonėmis ryžtingai įsijungti į kovą su korupcija, banditizmu, prievarta, narkomanija, plėšimais, chuliganizmu.

Džiaugdamiesi tokiame nelengvame darbe sulaukę rimtų sąjungininkų – Pramonininkų konfederacijos, liberalai demokratai kviečia ir kitas politines šalies jėgas prisijungti prie bendrų veiksmų kovojant su žmogaus ir valstybės laisves ignoruojančiu kriminaliniu pasauliu.

 

 

Inf. tel. 8-298 35 654
Naujausi pakeitimai - 2002 05 15.

*

LR Seimas