Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

2002 05 09-13

2002 gegužės 13 d.

“LIETUVOS RYTAS”

“Labdara - nuo savo ant kitų pečių” (1 psl.) Skurstanti vilnietė kreipėsi į Parlamentaro Rolando Pakso įsteigtą Visuomenės pažangos fondą (VPF) dėl iškilusių jai materialinių problemų. Straipsnyje akcentuojama tai, kad, deje, besikreipianti moteris neatitko įstaytmo ir VPF nustatytų skurdo kriterijų, bet nepaisant to, siekiant išnaudoti visas galimybes, R. Paksas kreipėsi į Vilniaus savivaldybę, kad atkreiptų mero dėmesį į jos problemas. Šis žingsnis buvo sėkmingas ir pagalbą suteikė išimties tvarka.

Visuomenės pažangos fondas, kuriam šiuo metu vadovauja žinoma estrados dainininkė Onutė Valiukevičiūtė, egzistuoja vos keletą mėnesių, todėl kol kas negali išplėsti nustatytų skurdo kriterijų sąrašą, bet, didėjant jo biudžetui, tai būtinai įvyks.

 

 

2002 gegužės 11d.

“KAUNO DIENA”

“Ekspremjeras užsimojęs laužyti politines tradicijas”-Lietuvos Liberalų demokratų pirmininkas R.Paksas nemano, kad jo bendražygius ištiks kitų atskilėlių likimas."Tikimės pergalės ir nelabai abejojame, kad bus kitaip”. Pašalintas iš Liberalų sąjungos du kart sostinės eksmeras, du kart ekspremjeras dabar vadovauja savo sukurtai Liberalų demokratų partijai daugelio stebėtojų nuostabai visuomenėje turinčiai ne tokį jau menką reitingą.

“LIETUVOS RYTAS”

“Dviejų partijų susitarime bendrų politinių veiksmų kontūrai”- Lietuvos Krikščionių Demokratų sąjungos ir Lietuvos Liberalų Demokratų partijos lyderiai K.Bobelis ir R.Paksas vakar Seime pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo artėjančiuose Prezidento ir savivaldybių tarybų rinkimuose.

 

 

2002 gegužės 10d.

LIETUVOS RYTAS

“Aktualijos” –Lietuvos Liberalų Demokratų partija ir Lietuvos krikščionių demokratų sąjunga artėjančiuose Prezidento ir savivaldybių tarybų rinkimuose žada bendradarbiauti. Šiandien Seime šių partijų lyderiai R.Paksas ir K.Bobelis pasirašys susitarimą dėl bendrų veiksmų artėjančių rinkiminių kampanijų metu

“LIETUVOS ŽINIOS”

“Apklausų viršūnėje lyderių ketvirtas”- Pateikiami visuomenės apklausos rezultatai, kuriuos atliko “Baltijos tyrimai” balandžio 22-29 dienomis šimte Lietuvos vietovių. Jos metu buvo apklausti 1003 Lietuvos gyventojai, kurių amžiaus svyravo nuo 15 iki 74 metų. Pirmoje vietoje yra Lietuvos Respublikos Prezidentas V.Adamkus, kuris surinko 23,4proc. apklaustųjų balsu. Antroje - Lietuvos Respublikos Premjeras A.Brazauskas-16proc.Trečioje- Krikščionių demokratų lyderis K.Bobelis, gavęs 13,2proc.apklaustųjų balsų. Ketvirtoje - Lietuvos respublikos Seimo Pirmininkas A.Paulauskas-11,3proc. Penktoje Liberalų lyderis E.Gentvilas surinkęs surinkęs 7,1proc. apklaustųjų simpatijų. Už R.Paksą pasisakė 4,4proc apklaustųjų. T.y. 0,8 proc. mažiau, nei analogiškos apklausos metu, kuri buvo atlikta 2002 metų sausio mėnesį ir kurios metu jis buvo surinkęs 5,2proc.respondentų balsų.

 

 
Naujausi pakeitimai - 2002 05 13.

*

LR Seimas