Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

2002 04 30 - 03 02

“Lietuvos Rytas”, 2002 m. gegužės 2 d., ketvirtadienis, 1 psl., “Merą bando versti anonimai”.

 

Straipsnyje kalbama apie Vilniaus miesto merą Artūrą Zuoką užgriuvusius nemalonumus. Jo adresu yra rengiama interpeliacija dėl įstatymų nepaisimo ir vienos nedidelės žmonių grupės interesų tenkinimo. Jos tekstas jau pasiekė visas Vilniaus miesto tarybos frakcijas. Kai kuriomis žiniomis, parašus prieš merą gali rinkti ir kai kurie Naujosios frakcijos nariai ir iš vice-mero posto pašalintas Rolando Pakso vadovaujamos Liberalų Demokratų partijos narys Juozas Imbrasas. Tačiau pats J.Imbrasas neigia savo dalyvavimą šiame reikale. Straipsnio išvadose teigiama, kad išversti Artūrą Zuoką iš mero posto Socialliberalams ir Liberalams Demokratams neužtenka vien opozicijai priklausančių tarybos narių paramos. Vilniaus miesto tarybos narys, liberalas V.Drėma buvo paprašytas pasirašyti po interpeliacijos tekstu, tačiau to nepadrė ir dar teigė nenorys išduoti anoniminių interpeliacijos iniciatorių.

 

 

 

“Respublika”, 2002 m. gegužės 2d., ketvirtadienis, 2psl. “Vilniuje rengiamas sukilimas prieš merą”.

Straipsnis kalba apie Vilniaus valduboje verdančią naują politinę intrigą. Gerai informuoti šaltiniai teigia neva į šias užkulisines grumtynes yra įsivėlę aukščiausi Liberalų Demokratų partijos pareigūnai H.Žukauskas ir R.Paksas, kuris paramos prieš A.Zuoką prašo pas Socialdemokratų partijos lyderį A.Brazauską.

Straipsnio išvadose teigiama, kad pats A.Zuokas esąs detaliai apie šią interpeliaciją informuotas, ir ją traktuoja kaip bandymą sukelti nestabilumų taryboje artęjant rinkimams.

 

 

 

 

 
Naujausi pakeitimai - 2002 05 03.

*

LR Seimas