Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Liberalai ketina inicijuoti balsavimą dėl pasitikėjimo K.Kuzmicku

 

 

Seimo liberalai ketina inicijuoti balsavimą dėl pasitikėjimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininku socialliberalu Kęstučiu Kuzmicku. Artimiausiame komiteto posėdyje Liberalų frakcijos į Seimo Sveikatos reikalų komitetą deleguoti frakcijos nariai Audrius Klišonis ir Juozas Matulevičius siūlytų įtraukti balsavimą dėl pasitikėjimo K.Kuzmicku į komiteto darbotvarkę.

“Liberalai jau tris savaites ragina Seimo ir Naujosios sąjungos pirmininką Artūrą Paulauską imtis ryžtingų žingsnių stabdant Seimo diskreditavimą ir pareikalauti savo partijos kolegos K.Kuzmicko iš Sveikatos reikalų komiteto pirmininko pareigų atsistatydinti pačiam”, - teigė Liberalų frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis.

Anot Liberalų frakcijos seniūno, matant, kad A.Paulauskas toleruoja gėdą šalies parlamentui darantį aukštas pareigas užimantį socialliberalą, didžiausiai opozicinei frakcijai nelieka nieko kito, kaip pačiai inicijuoti K.Kuzmicko atstatydinimą.

“Liberalai mano, kad į kelis skandalus per pastarąsias savaites įsivėlęs K.Kuzmickas toliau negali vadovauti Seimo Sveikatos reikalų komitetui ir ragina socialdemokratus ir socialliberalus vadovautis ne politinėmis ambicijomis ginant “saviškį”, o sveiku protu sprendžiant K.Kuzmicko atstatydinimo klausimą”, - sakė E.Masiulis. Liberalai pastebi, kad pastaruoju metu K.Kuzmickas yra priverstas aiškintis dėl vieno ar kito savo poelgio, o ne spręsti susikaupusias sveikatos apsaugos sistemos problemas.

Atsistatydinti K.Kuzmickui prieš porą savaičių yra pasiūlęs Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas socialdemokratas Algimantas Salamakinas.

 

Liberalų frakcijos referentas Martynas Čerkauskas

Tel: 8-22-396351, 8-299-04072
Naujausi pakeitimai - 2002 04 30.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas