Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Liberalai prašo Seimo Etikos komisiją ištirti, ar K.Kuzmickas nenuslėpė nuo visuomenės savo skolų

Seimo Liberalų frakcijos nariai kreipėsi į parlamento Etikos ir procedūrų komisiją prašydami išsiaiškinti, ar Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas socialliberalas Kęstutis Kuzmickas nepažeidė įstatymų ir nenuslėpė nuo visuomenės savo 70 tūkstančių litų siekiančios skolos mirusio draugo žmonai Kristinai Milaševičienei.

Spaudos teigimu, K.Kuzmickas iš dabar jau mirusio draugo 1997 metų vasarą pasiskolino 150 tūkstančių litų, tačiau beveik pusės sumos iki šiol negrąžina, nors notarų patvirtintoje sutartyje įsipareigojo tai padaryti tų pačių metų rudenį.

Prieš 2000-ųjų metų Seimo rinkimus K.Kuzmickas oficialiai deklaravo turįs turto ir pajamų daugiau kaip už 477 tūkst. litų.

Kreipimąsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją pasirašę Seimo nariai prašo išsiaiškinti, ar dalyvaudamas Seimo rinkimuose ir deklaruodamas savo turtą bei pajamas už 2000-uosius metus dabartinis Seimo narys Kęstutis Kuzmickas nepažeidė įstatymų ir nenuslėpė nuo visuomenės turįs negrąžintą beveik 70 tūkstančių litų skolą.

 

 
Naujausi pakeitimai - 2002 04 24.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas