Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Dėl Seimo nario K.Kuzmicko tikimo užimti Sveikatos reikalų komiteto pirmininko pareigas

 

Seimo Etikos ir procedūrų komisijai vakar pripažinus, kad Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Kęstutis Kuzmickas neteisėtai už valstybės lėšas bandė išvykti į Maskvą, raginame Jus pagaliau apsispręsti, ar K.Kuzmickas gali toliau vadovauti Sveikatos reikalų komitetui.

Primename, jog K.Kuzmickas prašydamas iš biudžeto lėšų apmokėti jo komandiruotę į Rusiją ne tik šiurkščiai pažeidė komandiruočių į užsienį tvarką, bet ir sąmoningai klaidino Seimo valdybą, tvirtindamas, jog tikrasis jo kelionės tikslas buvo apsilankyti Rusijos Dūmoje, o ne privačiais tikslais susitikti su Rusijos oligarchu Vladimiru Bryncalovu jo privačioje farmacijos įmonėje.

Pritariame Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininko Algimanto Salamakino vakar dar kartą išsakytai pozicijai, kad po šio skandalo K.Kuzmickui belieka atsistatydinti.

Manome, kad toks K.Kuzmicko elgesys daro gėdą visam Lietuvos parlamentui, todėl, Jūs kaip Seimo pirmininkas ir K.Kuzmicką į Sveikatos reikalų komiteto pirmininkus delegavusios Naujosios sąjungos lyderis turite asmeniškai įsikišti sprendžiant šią problemą.

Inicijuodamas K.Kuzmicko atstatydinimą, Jūs konkrečiais darbais, o ne kalbomis įrodytumėte savo pasiryžimą įstatymų leidybą ir Seimo darbą paversti skaidriu ir etikos normomis pagrįstu procesu.

Primename, jog Liberalų frakcija dar šių metų balandžio 5 dieną kreipėsi į Jus su prašymu įvertinti minėto Naujosios sąjungos nario elgesį ir apgailestaujame, jog dėl Jūsų neryžtingumo K.Kuzmickas toliau menkina Seimo reputaciją visuomenės akyse.

 

 

Liberalų frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis

Konservatorių frakcijos seniūnas Andrius Kubilius

Jungtinės Centro sąjungos, Moderniųjų krikščionių

Demokratų sąjungos ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos

seniūnas Virginijus Martišauskas

 

2002-04-23
Naujausi pakeitimai - 2002 04 23.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas