Lietuvos Respublikos Seimas
 English  

Artūras MELIANAS

  Veikla įstatymų leidybos srityje
  Veikla apygardoje
  Veiklos ataskaita

Gimiau 1964 m. Panevėžyje, nuo 1979 m. gyvenu Vilniuje: iš pradžių Naujojoje Vilnioje, o dabar – Naujininkuose. Baigiau ekonomikos ir socialinio darbo studijas Vilniaus universitete. Stažavausi Belfaste (Airija) ir Odensėje (Danija). Dirbau “Grąžtų” gamykloje, Vilniaus Socialinės paramos centre. Nuo 1997-ųjų iki 2000 m. lapkričio mėn. – Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys. 1997–2000 m. – Vilniaus miesto savivaldybės valdybos narys, Socialinių reikalų komiteto pirmininkas. Nuo 2000 10 19 d. iki 2001 07 05 d. - Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas.
Šiuo metu esu Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto narys, Socialinio draudimo pakomitečio pirmininkas. Dalyvauju parlamentinės Lietuvos – Ukrainos grupės darbe, esu šios grupės pirmininko pavaduotojas. Esu Lietuvos – Lenkijos ir Lietuvos - Ukrainos tarpparlamentinių asamblėjų narys, Lietuvos – Armėnijos, Lietuvos – Latvijos, Lietuvos – Graikijos, Lietuvos – Pietų Korėjos bei Lietuvos – Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos parlamentinių grupių narys. Pasisakau už glaudžius tarpvalstybinius santykius socialinės apsaugos srityje.
Vadovauju nevyriausybiniam Vilniaus labdaros fondui “Vaikai ir pasaulis”. 1996 metais Naujininkuose įkūriau nemokamą vaikų ir paauglių laisvalaikio klubą “Debesėlis”, kurį lanko daugiau nei 500 vaikų, tarp jų ir vaikai iš socialiai remtinų šeimų.
Mano iniciatyva 2001 m. gegužės 2 d. buvo įkurta visuomeninė organizacija “Naujininkų bendruomenė”, kurios nariai siekia suburti Naujininkuose gyvenančius ir dirbančius asmenis bendruomeninėms problemoms spręsti bei atstovauti bendruomenės interesams, plėtoti vaikų ir jaunimo, pagyvenusių žmonių užimtumo ir tobulėjimo galimybes, organizuoti bendruomenės renginius.
Nuo pat Lietuvos liberalų sąjungos įkūrimo esu jos narys. Susijungus Lietuvos liberalų, Lietuvos centro ir Moderniųjų krikščionių demokratų sąjungoms esu Liberalų ir centro sąjungos valdybos narys.
Darbas Seime ir veikla Naujininkų labui man teikia pasitenkinimo ir prasmės. Laisvalaikiu mėgstu groti ir klausytis muzikos, žvejoti. Laisvalaikį stengiuosi praleisti su šeima: žmona Birute ir vaikais Armantu ir Evaldu.


   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo nariai  >   Seimo narių asmeniniai puslapiai

LR Seimas