Lietuvos Respublikos Seimas

NATO Parlamentinės Asamblėjos Pirmininkas Rafaelis Estrelja atsiuntė padėkos laišką Seimo Pirmininkui Artūrui Paulauskui

Pranešimas VIR

2001 06 22

NATO Parlamentinės Asamblėjos Pirmininkas Rafaelis Estrelja (Rafael Estrella) atsiuntė padėkos laišką Seimo Pirmininkui Artūrui Paulauskui (kuris buvo NATO PA sesijos organizacinio komiteto pirmininkas).

"NATO Parlamentinės Asamblėjos vardu noriu kuo šilčiausiai padėkoti už Jūsų ir visų Seimo narių ir darbuotojų indėlį užtikrinant, kad NATO Parlamentinės Asamblėjos sesija Vilniuje taptų tokia stulbinama sėkme.

Žinau, kad Jūs, kaip Sesijos organizacinio komiteto Pirmininkas, asmeniškai suvaidinote pagrindinį vaidmenį. Visas šis darbas davė aukštus dividendus, nes sesija tapo viena geriausiai surengtų Asamblėjos sesijų", sakoma NATO PA vadovo laiške Seimo Pirmininkui.

R.Estrelja laiške pabrėžė, kad NATO Parlamentinės Asamblėjos sprendimas surengti šią sesiją Vilniuje atspindi jau ilgą laiką NATO parlamentarų remiamą nuomonę, kad Lietuva gali ir turėtų vaidinti visapusiškesnį vaidmenį Atlanto Aljanse. "Entuziazmas ir veiksmingumas surengiant sesiją parodė, kad Asamblėjos požiūris pasitvirtino, ir dar labiau sustiprino Asamblėjos narių nuomonę apie Lietuvos politinį ir visuomeninį įsipareigojimą Aljansui".

V.Sinkevičius
Naujausi pakeitimai - 2001 06 22.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas