Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas kreipėsi į Seimo frakcijas, prašydamas įvertinti Seimo nario V.Šustausko elgesį

2001 m. birželio 19 d.

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas kreipėsi į Seimo frakcijas prašydamas apsvarstyti Seimo nario Vytauto Šustausko elgesį. “Netoleruotinu ir smerktinu” Seimo Pirmininkas pavadino V. Šustausko pasisakymą Baltijos televizijos laidoje “Korida”, kurioje jis viešai svarstė galimybę panaudoti ginklus prieš Seimą.

“Atkreipiu dėmesį į Seimo nario Vytauto Šustausko pasisakymą ir siūlau tokį elgesį apsvarstyti ir įvertinti Seimo frakcijose”, sakoma Artūro Paulausko kreipimesi, adresuotame frakcijų seniūnams.

“Elgesys, kuomet apie fizinį susidorojimą su įstatymų leidėjais demokratinėje valstybėje viešai prabyla Seimo narys, turi būti viešai pasmerktas”, pabrėžė Seimo Pirmininkas.

Kreipimesi į frakcijas Seimo Pirmininkas siūlo “atsižvelgti ir į tai, kad Seimo nario Vytauto Šustausko netinkamas palyginimas galėjo įžeisti kitos šalies parlamentarus bei žuvusiųjų parlamentarų artimuosius”.

Seimo Pirmininko nuomone, frakcijų išvados apie V. Šustausko elgesį galėtų paskatinti reaguoti ir Generalinę prokuratūrą.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 

 
Naujausi pakeitimai - 2001 06 19.
Vida Genovaitė Nacickaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas