Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininko iniciatyva sudaryta darbo grupė Pensijų reformos įstatymo projektui suderinti

 

2001 m. birželio 4 d.

Šiandien sudaryta darbo grupė Pensijų sistemos reformos įstatymo projektui suderinti. Grupė sudaryta Seimo Pirmininko Artūro Paulausko iniciatyva, Seimo valdybos nutarimu.

Iniciatyvą suburti tokią darbo grupę Seimo Pirmininkas praėjusią savaitę iškėlė Laikinosios komisijos Lietuvos raidai itin svarbiems įstatymų projektams derinti posėdyje. Seimo Pirmininkas tuomet pasigedo detalesnės pensijų reformos argumentacijos, konkrečių išaiškinimų ir paskaičiavimų. “Laukiame kur kas išsamesnės ir visapusiškesnės analizės nei ta, kuri Seimui buvo pateikta iki šiol”, Laikinosios komisijos posėdyje sakė Artūras Paulauskas.

Darbo grupę sudaro visų Seimo frakcijų, Vyriausybės, Finansų bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijų, Prezidentūros atstovai. Jai pavesta suderinti įstatymo projektą dar iki jo svarstymo Seimo frakcijose ir komitetuose, surenkant visą tam reikalingą medžiagą ir skaičiavimus. Nutarta, kad apie gautus rezultatus darbo grupė informuos Seimo valdybą iki birželio 18 dienos.

Kaip žinia, dėl nepakankamos argumentacijos Pensijų sistemos reformos įstatymo projektą Seimo Biudžeto ir finansų komitetas yra pasiūlęs atmesti, o Socialinių reikalų ir darbo komitetas projekto svarstymą atidėjo.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 

 
Naujausi pakeitimai - 2001 06 04.
Vida Genovaitė Nacickaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas