Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas birželio 4 d., pirmadienį vyksta ofcialaus vizito į Estijos Respubliką.

 

2001 06 01

Atvykęs į Taliną, Seimo Pirmininkas pirmiausia susitiks (10 val.) su Estijos Riigikogu Pirmininku Toomu Savi. (Parlamento vadovas yra Reformų partijos kandidatas į Prezidentus).

Artūras Paulauskas taip pat susitiks su Riigikogu vicepirmininku, Riigikogu Europos reikalų komiteto pirmininku ir Europos reikalų komiteto nariu Tunne Kelamu, su "elektroninės vyriausybės" kūrėju, Ministro Pirmininko patarėju informacijos technologijų klausimais Linnaru Viiku.

Antradienį, birželio 5 d. Lietuvos Parlamento vadovas pasakys kalbą Estijos parlamente, susitiks su Estijos Respublikos Ministru Pirmininku Martu Laaru, su Riigikogu Užsienio reikalų komiteto pirmininku Andres Tarandu (Nuosaikiųjų kandidatu į Prezidentus), su Riigikogu vicepirmininku Peeteru Kreizbergu (Centro partijos atstovu, dabartinės opozicijos kandidatu į Prezidentus). Seimo Pirmininkas apsilankys Estijos Informacijos technologijų kolegijoje.

A.Paulauskas vizitą baigs susitikimu su Estijos lietuvių bendruomene LR ambasadoje.

 
Naujausi pakeitimai - 2001 06 01.
Vida Genovaitė Nacickaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas