Lietuvos Respublikos Seimas

APIE POSĖDĮ (2001 05 16)

2001 m. gegužės 16 d. Socialinių reikalų ir darbo komitetas vyko į išvažiuojamąjį posėdį į Vilkaviškio rajoną. Vilkaviškio rajono savivaldybėje įvyko susitikimas, kuriame dalyvavo meras A.Bagušinskas, Socialinės paramos skyriaus vedėja D.Grabauskienė, Vilkaviškio rajono darbo biržos direktorė A.Stepulaitienė, VSDF valdybos teritorinio skyriaus vedėjas J.Zinkevičius, savivaldybės Vaikų teisių apsaugos tarnybos vadovė D.Vitrakienė, Švietimo skyriaus vedėjas A.Serneckas, seniūnijų seniūnai ir kiti savivaldybės darbuotojai. Susitikime buvo diskutuojama nedarbo, viešųjų darbų, žalos atlyginimo dėl nelaimingų atsitikimų darbe ar susirgus profesine liga kompensacijų mokėjimo, socialinių pašalpų mokėjimo ir kitais klausimais.

Komiteto nariai lankėsi vaikų darželyje “Pasaka”, Pilviškių vaikų reabilitacijos centre, Gudkaimio senelių namuose, Kybartų internate, Invalidų veiklos centre “Gyvybės jėga”.

Kybartų seniūnijoje vykusioje spaudos konferencijoje komiteto nariai susitiko su spaudos atstovais. Taip pat įvyko susitikimai su Kybartų miesto ir Vištyčio seniūnijų gyventojais, kurių metu buvo diskutuojama aktualiausiais ir labiausiai gyventojams rūpimais klausimais.

Komiteto pirmininko pavaduotoja I.Degutienė

 

 
Naujausi pakeitimai - 2001 05 30.
Dalia Aleksejūnienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Socialinių reikalų ir darbo komitetas  >   Apie posėdžius

LR Seimas