Lietuvos Respublikos Seimas

Informacija apie Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto 2001 05 28 dienos posėdį

Komitetas apsvarstė Seimo nutarimo “Dėl valstybės pripažinimo suteikimo Lietuvos evangelikų baptistų bendruomenei” projektą, kurį Seimui pateikė Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Gediminas Dalinkevičius. Posėdyje dalyvavo ir į Komiteto narių klausimus atsakė Žmogaus teisių komiteto vyresnysis patarėjas Kęstutis Čilinskas. Buvo suabejota, ar verta įteisinti tokią naują religinių bendrijų statuso formą kaip “Valstybės pripažinimas”. Komitetas (šiam projektui jis - papildomas) nutarė su religinių bendrijų pripažinimu susijusius klausimus išnagrinėti kartu su Žmogaus teisių komitetu ir tik tada spręsti dėl konkrečių religinių bendrijų ar bendruomenių.

Komitetui posėdyje buvo pristatytas darbo grupės parengtas Aukštojo mokslo įstatymo pataisų projektas. Posėdyje dalyvavę darbo grupės nariai atsakė į gausius Komiteto narių klausimus. Komitetas, išklausęs paaiškinimų ir atsižvelgdamas į pastabas, nusprendė pradėti šio įstatymo projekto svarstymo procedūrą.
Naujausi pakeitimai - 2001 05 28.
Alfonsas Ramonas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas  >   Apie posėdžius

LR Seimas