Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkui Lietuvos jaunimo organizacijos įteikė kreipimąsi į NATO Parlamentinę Asamblėją

 

2001 m. gegužės 25 d.

Seimo Pirmininkui Artūrui Paulauskui Lietuvos jaunimo organizacijų atstovai įteikė kreipimąsi į NATO Parlamentinę Asamblėją dėl Lietuvos narystės Aljanse.

“Kreipiamės į NATO Parlamentinės Asamblėjos dalyvius, prašydami paraginti NATO valstybių vadovus priimti teigiamą sprendimą dėl neatidėliotino Lietuvos pakvietimo į Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją jau 2002 m. rudenį”, - sakoma kreipimesi. Jį pasirašė 23-jų Lietuvos jaunimo organizacijų atstovai.

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas pasveikino šią jaunimo organizacijų iniciatyvą ir pasidžiaugė jaunimo rodomu aktyvumu ir svarbaus Lietuvai tikslo palaikymu. “Džiaugiuosi jūsų pastangomis ir noru parodyti savo paramą šalies siekiui tapti NATO nare”, sakė Artūras Paulauskas.

Seimo Pirmininkas paragino jaunimo organizacijų atstovus aktyviai pademonstruoti savo palaikymą ir NATO Parlamentinės Asamblėjos sesijos metu.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 

 

 
Naujausi pakeitimai - 2001 05 25.
Vida Genovaitė Nacickaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas