Lietuvos Respublikos Seimas

APIE POSĖDĮ (2001 05 02)

2001 m. gegužės 2 d. Socialinių reikalų ir darbo komiteto posėdyje, kuriam pirmininkavo komiteto pirmininkas A.Melianas, pirmu klausimu buvo svarstomas LR įstatymo “Dėl 1996 metų Europos socialinės chartijos (pataisytos) ratifikavimo” projektas Nr. IXP-538. Bendru sutarimu buvo nutarta pritarti iniciatorių pateiktam įstatymo projektui ir komiteto išvadai.

Antru klausimu komitetas svarstė Socialdemokratinės koalicijos frakcijos pareiškimą “Dėl Lietuvos taupomojo banko privatizavimo”. Kadangi Socialdemokratinės koalicijos frakcijos pareiškime “Dėl Lietuvos taupomojo banko privatizavimo” keliami klausimai nepriklauso komiteto kompetencijai, buvo nutarta: 1) siūlyti šį klausimą svarstyti Seimo Ekonomikos, Biudžeto ir finansų, Nacionalinio saugumo, Teisės ir teisėtvarkos komitetuose; 2) siūlyti Lietuvos Respublikos Vyriausybei numatant privatizuoti objektus atkreipti dėmesį į tai, kokios bus socialinės pasekmės, privatizavus kiekvieną konkretų objektą, ir kokių dėl to reikėtų imtis priemonių.

Komiteto pirmininkas A.Melianas
Naujausi pakeitimai - 2001 05 18.
Dalia Aleksejūnienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Socialinių reikalų ir darbo komitetas  >   Apie posėdžius

LR Seimas