Lietuvos Respublikos Seimas

2001 05 14

 

 

2001 m. gegužės 14 d. įvyko Užsienio reikalų komiteto posėdis.

Buvo pritarta Lietuvos Respublikos ir Suomijos Respublikos sutarties dėl socialinės apsaugos ratifikavimo įstatymo projektui (IXP-501). Komiteto pranešėju paskirtas V.Simulik. Svarstyme dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Tarptautinių reikalų departamento Tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus viršininkė R.Žemaitytė ir to paties skyriaus vyriausiasis specialistas V.Levickis.

Buvo pritarta Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Turkijos Respublikos Vyriausybės susitarimo dėl tarpusavio pagalbos muitinių veiklos srityje ratifikavimo įstatymo projektui (IXP-500). Komiteto pranešėju paskirtas R.Vaštakas. Svarstyme dalyvavo Finansų viceministras A.Bakšinskas.

Buvo pritarta dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Estijos Respublikos Vyriausybės ir Latvijos Respublikos Vyriausybės sutarties dėl bendros aukštojo mokslo erdvės sukūrimo Baltijos šalyse ratifikavimo įstatymo projektui (IXP-539). Komiteto pranešėju paskirta G.Purvaneckienė. Svarstyme dalyvavo Švietimo ir mokslo viceministras A.Žalys.
Naujausi pakeitimai - 2001 05 15.   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Užsienio reikalų komitetas  >   Apie posėdžius

LR Seimas