Lietuvos Respublikos Seimas

Lietuvos parlamentinę delegaciją Vokietijos parlamentarai pasveikino plojimais

2001 m. gegužės 10 d.

Tęsiant oficialų vizitą Vokietijoje Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas ir delegacijos nariai - Dalia Kutraitė-Giedraitienė, Justinas Karosas ir Gediminas Kirkilas, apsilankę VFR Bundestago plenarinių posėdžių salės svečių ložėje, posėdžio metu buvo pasveikinti Vokietijos parlamentarų plojimais.

Bundestago Pirmininkas Wolfgangas Thierse sveikinimo kalboje pabrėžė, kad besilankantis su oficialiu vizitu Seimo Pirmininkas A.Paulauskas ir delegacijos nariai pristato savo valstybės poziciją ir tikslus Lietuvai siekiant narystės ES ir NATO, informavo, kad lietuviai Vokietijoje - Saksonijoje ir Berlyne turėjo daug svarbių ir naudingų susitikimų. W.Thierse pabrėžė, kad Vokietija remianti Lietuvos integracinius siekius, padėkojo už susitikimus ir Bundestago narių vardu palinkėjo sėkmės.

Po VFR parlamento vadovo pasveikinimo Lietuvos delegacija iš karto susilaukė vokiečių televizijų operatorių bei parlamento lankytojų dėmesio.
Naujausi pakeitimai - 2001 05 10.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas