Lietuvos Respublikos Seimas

2001 04 25 d. BFK posėdis

 

 

 

    1. Svarstyti du skirtingi Biudžeto ir finansų komiteto parengti Akcizų įstatymo 5(1) ir 6 straipsnių pakeitimo ir papildymo bei įstatymo papildymo 5(2) straipsniu įstatymo projektai. Kadangi Finansų ministerija pateikė papildomus skaičiavimus kokią įtaką Valstybės biudžeto pajamoms turės vieno ar kito įstatymo projekto priėmimas bei, norint išsamiau išnagrinėti pateiktus skaičiavimus, įstatymų projektų svarstymas atidėtas 2001 05 03 d. komiteto posėdžiui.
    2. Svarstytas Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymo projektas Nr.P-1369(5).

Pagrindinė diskusija vyko dėl Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymo projekto Nr.P-1369(6) siūlomų įteisinti pagrindinių sąvokų: "ribinių maksimalių" ar "bruto" draudimo įmokų dydžių.

Po balsavimo nuspręsta pritarti pasiūlymui, kad nustatoma maksimali ribinė draudimo įmoka, įmokos dydžius nustato LR Vyriausybė.

4 Seimo nariai (K.Glaveckas, G.Šivickas, G.Vagnorius, Alg.Butkevičius) balsavo už tai, kad Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įmokų dydžius bei draudimo sumas asmeniui ir turtui, pereinamuoju laikotarpiu, tvirtintų Vyriausybė.

Numatomas šio įstatymo projekto svarstymo tęsinys komitete.

3. Sudaryta išvadų rengėjų grupė minėtam įstatymo projektui:

IXP-230

Įmonių ir organizacijų nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo 5 straipsnio papildymo ir pakeitimo įstatymo projektas

E.Savickas Alg.Butkevičius

 
Naujausi pakeitimai - 2001 04 25.
Danguolė Zabulėnienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Biudžeto ir finansų komitetas  >   Apie posėdžius

LR Seimas