Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas inicijuoja diskusiją dėl Lietuvos mokesčių sistemos koncepcijos

Seimo Pirmininko atstovo spaudai

Pranešimas

2001 04 12

 

 

 

Seimo Pirmininkas siekdamas, kad svarbiausių Lietuvos raidai koncepcijų ir programinių metmenų kūrime aktyviau dalyvautų Parlamentas, inicijavo Seimo narių reikalavimą surengti diskusiją dėl Vyriausybės rengiamos mokesčių sistemos koncepcijos. Tokią diskusiją numatoma surengti balandžio 17 dieną plenarinio posėdžio metu.

Seimo Pirmininko įsitikinimu, po tokių diskusijų, kurių metu visiems Seimo nariams yra suteikiama galimybė išklausyti ekspertų vertinimus, nuodugniau susipažinti ir pareikšti savo nuomonę apie rengiamą koncepciją bei pateikti siūlymus, kaip ji galėtų būti tobulinama, mokesčių įstatymai ir jų pakeitimai Seime bus priimami žymiai sklandžiau.

“Seimas neturi būti vien balsavimo mašina, kur rankos pakėlimu pritariama arba ne Vyriausybėje parengtoms koncepcijoms. Strateginiai dokumentai ir programiniai metmenys turi būti plačiai aptarti ir išdiskutuoti būtent Seimo plenarinių posėdžių salėje, kad parlamentarai, susidarę aiškią viziją, galėtų ją išdėstyti visuomenei susitikimuose su rinkėjais,” – komentuodamas iniciatyvą surengti diskusiją dėl mokesčių sistemos sakė A.Paulauskas.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Vytautas Makauskas
Naujausi pakeitimai - 2001 04 12.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas