Lietuvos Respublikos Seimas

2001 04 04

2001 m. balandžio 4 d. įvyko Užsienio reikalų komiteto posėdis. Kadangi Respublikos Prezidento nacionalinio saugumo ir užsienio politikos patarėjas A.Januška susirgo, apie Prezidento vizitą į Rusiją papasakojo ir į Komiteto narių klausimus atsakė Užsienio reikalų ministras A.Valionis, viceministras E.Ignatavičius, Respublikos Prezidento nacionalinio saugumo ir užsienio politikos patarėjo pavaduotojas E.Meilūnas.

Komitetas pritarė Migruojančių laukinių gyvūnų išsaugojimo konvencijos ratifikavimo įstatymo projektui Nr. IXP-427. Posėdyje dalyvavo Aplinkos ministerijos biologinės įvairovės skyriaus viršininkas S.Paltanavičius.

Buvo pritarta Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Šveicarijos Federalinės Tarybos sutarties dėl reguliaraus oro susisiekimo ratifikavimo įstatymo projektui Nr. IXP-258.

Komitetas svarstė Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Kinijos Liaudies Respublikos sutarties dėl teisinės pagalbos civilinėse ir baudžiamosiose bylose ratifikavimo įstatymo projektą Nr. IXP-333. Buvo nuspręsta svarstyme Komitete padaryti pertrauką kol Teisingumo ministerija ratifikavimui pateiks techniškai sutvarkytą Sutarties tekstą.
Naujausi pakeitimai - 2001 04 04.   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Užsienio reikalų komitetas  >   Apie posėdžius

LR Seimas