Lietuvos Respublikos Seimas

NATO Generalinis Sekretorius Georgas Robertsonas priėmė Lietuvos parlamento vadovo kvietimą atvykti į Vilnių

Pranešimas VIR 2001 kovo 28

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas gavo laišką iš NATO Generalinio Sekretoriaus Georgo Robertsono, kuris priėmė Lietuvos parlamento vadovo kvietimą ir atvyks į Vilnių gegužės 30 d. Tą pačią dieną susitiks su Artūru Paulausku: "Man bus smagu su Jumis susitikti dar kartą", - rašoma Generalinio sekretoriaus atsakyme.

"Šiaurės Atlanto Aljanso vadovų vizitus į Lietuvą nuo 1992 m. galime apibūdinti kaip nuoseklios saugumo politikos ženklus. Numatomas Lordo G.Robertsono atvykimas mus pradžiugins iš esmės lemtingų Lietuvai sprendimų išvakarėse. Mes manome, kad ir mūsų intensyvūs, patikimumą įrodantys veiksmai, ir Aljanso politika yra nuosekli, todėl po metų sulauksime kvietimo į šią saugumo organizaciją", - pabrėžia Artūras Paulauskas, komentuodamas žinią dėl NATO Generalinio Sekretoriaus atvykimo į Lietuvą.

Šiaurės Atlanto aljanso Generalinis Sekretorius turėtų pasakyti kalbą NATO Parlamentinės asamblėjos sesijos plenariniame posėdyje.
Naujausi pakeitimai - 2001 03 28.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas