Lietuvos Respublikos Seimas

Pirmininkas Artūras Paulauskas priėmė Liudmilą Narusovą, Rusijos Federacijos Tarpusavio supratimo ir santaros fondo pirmininkę.

2001 kovo 27

Šiandien Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas priėmė jo kvietimu į Lietuvą atvykusią Liudmilą Narusovą, Rusijos Federacijos Tarpusavio supratimo ir santaros fondo pirmininkę.

A.Paulauską domino kompensacijų išmokėjimas Lietuvos piliečiams, Vokietijos nacistų represuotiems į darbus arba koncentracijos stovyklas per II pasaulinį karą bei Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos vykdytos derybos su Rusija tuo klausimu.

L.Narusova informavo, kaip, remiantis Rusijos ir Vokietijos sutartimi, o dabar - ir priimtu įstatymu bus išmokamos kompensacijos. Fondo duomenimis, Lietuvoje tokių asmenų gali būti apie 5 tūkstančius.

Po to, kai Seimo Pirmininkas A.Paulauskas ir L.Narusova (A.Sobčako našlė) atidarė parodą Seime, skirtą vienam iš demokratinio judėjimo Rusijoje lyderių Anatolijui Sobčakui, minėto Fondo pirmininkė išvyko susitikti su Genocido ir rezistencijos tyrimo centro vadove Dalia Kuodyte.

 

 
Naujausi pakeitimai - 2001 03 27.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas