Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitiko su Lenkijos Prezidentu Aleksandru Kvasnievskiu

Pranešimas VIR

2001 03 16

 

Šiandien Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitiko su Lenkijos Prezidentu Aleksandru Kvasnievskiu.

Apskritai tai jau trečias Seimo pirmininko susitikimas su Lenkijos Prezidentu.

Iš pat pradžių buvo konstatuoti itin geri abejų valstybių santykiai (be jokių dėmių), strateginis partnerystės principas. Prezidentas A.Kvasnevskis informavo Seimo Pirmininką A.Paulauską apie būtinybę 2002 m. išplėsti NATO, pabrėžęs per neseniai įvykusį vadinamojo Veimaro trikampio valstybių – Lenkijos, Prancūzijos ir Vokietijos vadovų A.Kvasnevskio, G.Šrioderio, Ž.Širako susitikimą (būtų padaryta klaida jei nebūtų antrosios NATO plėtimo bangos 2002 m.).

A.Kvasnievskis paprašė Seimo Pirmininko A.Paulausko ir Lietuvos parlamentarų įsijungti parlamentiniu lygiu į dialogą su Ukraina, kad joje būtų užtikrinta demokratijos raida. Seimo Pirmininkas taip pat pabrėžė tokio dialogo įtaką stabilumui regione užtikrinti, demokratiniams santykiams su Vakarų valstybėmis palaikyti. Lietuvos parlamentarai pažadėjo įsitraukti į tokį dialogą.
Naujausi pakeitimai - 2001 03 16.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas