Lietuvos Respublikos Seimas

Informacija apie komiteto posėdį

2001 m. kovo 14 dieną Ekonomikos komiteto posėdyje:

 

1. SVARSTYTA:

Seimo narių A.Rimo, P.Vilko, J.Veselkos, J.Kraujelio ir K.Prunskienės pasiūlymai LR įmonių bankroto įstatymo projektui IXP-330(4).

NUSPRĘSTA:

1. Pritarti Seimo narių A.Rimo, P.Vilko, J.Veselkos, J.Kraujelio ir K.Prunskienės pasiūlymams LR įmonių bankroto įstatymo projektui IXP-330(4) .

 

Vyko LR akcinių bendrovių įstatymo 10, 20, 37, 37(1), 43 ir 45 straipsnių pakeitimo ir papildymo įstatymo projekto IXP-349 klausymai.

 

II-oji Ekonomikos komiteto posėdžio dalis Lietuvos lengvosios pramonės įmonių asociacijos iniciatyva "Dėl aktualiausių lengvosios pramonės verslo problemų" vyko AB "Lelija". Jo metu asociacijos prezidentas J.Karčiauskas pažymėjo, kad 2000 m. darbo rezultatai rodo, kad lengvoji pramonė išlieka viena iš eksporto lyderių. 2000 m. eksportuota lengvosios pramonės gaminių už 3,1 mlrd. Lt ir tai sudaro 20,1 proc. viso šalies eksporto. Deja, dėl įvairių priežasčių sumažėjo gamybos apimtys lininių, medvilninių ir šilkinių audinių, kilimų, kojinių, pėdkelnių ir avalynės gamyba. Kalbėję įmonių vadovai akcentavo priežastis ir kliūtis, trukdančias lengvosios pramonės įmonių veiklai, siūlė keisti Viešųjų pirkimų, Labdaros ir paramos, Pridėtosios vertės bei Mokesčių administravimo įstatymų nuostatas.

Aktualiausioms lengvosios pramonės verslo problemoms nagrinėti Ekonomikos komitetas paskyrė kuratorius: komiteto narius - P.Vilką ir B.Vėsaitę bei komiteto patarėją D.Šimkų ir komiteto padėjėją D.Šaltmerį.
Naujausi pakeitimai - 2001 03 15.
Rasa Ona Duburaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Ekonomikos komitetas  >   Apie posėdžius

LR Seimas