Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitikimuose su aukščiausio lygio Lenkijos pareigūnais, parlamentinių frakcijų atstovais aptars paramą Lietuvai, įgyvendinant strateginius saugumo ir ekonominių ryšių tikslus

Pranešimas VIR 2001 03 14

Šiandien Lenkijos Seimo Maršalo Maciejaus Płażyńskio kvietimu, LR Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas su žmona išvyksta oficialaus vizito į Lenkijos Respubliką.

Delegacijos sudėtyje yra Seimo Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotoja Roma Dovydėnienė, Aplinkos apsaugos ir Europos reikalų komitetų narys Alfonsas Macaitis, Seimo NATO reikalų komisijos pirmininkas Vaclovas Stankevič, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto narys Valdemaras Tomaševskis.

Rytoj Lenkijos sostinėje prasidėsiančiuose Seimo Pirmininko susitikimuose su aukščiausio lygio šalies pareigūnais, parlamentinių frakcijų atstovais bus aptariama parlamentinė ir apskritai politinė parama Lietuvai, įgyvendinant mūsų valstybės strateginius saugumo ir ekonominių ryšių tikslus.

A. Paulauskas aptars ir regioninio stabilumo klausimą bendradarbiaujant su Karaliaučiaus sritimi narystės Europos Sąjungoje kontekste.

Seimo Pirmininkas pasakys kalbą Lenkijos Seimo Kolonų salėje.

Programoje numatyta aplankyti Varšuvos Universitetą ir susitikti su baltų filologijos studentais, studijuojančiais tarp kitų ir lietuvių kalbą.
Naujausi pakeitimai - 2001 03 15.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas