Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susipažino su įvykdytais ŠMC rekonstrukcijos darbais

Pranešimas VIR

2001 03 08

Seimo Pirmininkas, NATO Parlamentinės Asamblėjos sesijos Vilniuje organizacinio komiteto pirmininkas Artūras PAULAUSKAS susipažino, kaip Šiuolaikinio meno centro patalpos pritaikomos būsimai NATO PA sesijai, vyks Vilniuje gegužės 27 - 31 dienomis.

Tai stambiausias tarptautinis renginys mūsų šalyje, organizuojamas Lietuvos parlamento. Numatoma, kad užsienio NATO valstybių ir asocijuotų šalių parlamentarų bei svečių turėtų būti ne mažiau kaip aštuoni šimtai.

Seimo Pirmininkas, susipažinęs su įvykdytais rekonstrukcijos darbais, pabrėžė politinę forumo reikšmę: užsienio parlamentarai, aukščiausio lygio svečiai politikai geriau susipažins su sostine, priimdami ne tik formalius, bet ir neformalius sprendimus, turėsiančius įtakos Lietuvos politinei perspektyvai. Svečiams atitinkamą įspūdį paliks ne tik sėkmingai organizuota sesija, bet ir Vilniaus Senamiesčio įmonių, aptarnavimo tarnybų darbas.

Šiuolaikinio meno centro rekonstrukcija buvo pradėta 2000 m. rugpjūčio mėn. Per tą laikotarpį atlikta darbų už 509.253 Lt.: visiškai suremontuoti pastato stogai, fasadas ir viduje - buvusi kino salė.

Šiuo metu vyksta vidaus remonto ir rekonstrukcijos darbai. Pagal sesijai keliamus reikalavimus patalpose turės būti įrengti ir dalyvių darbui pritaikyti kabinetai (laikini) bei salės. Darbus atlieka viešąjį Seimo kanceliarijos skelbtą konkursą laimėjusi statybos ir remonto UAB "Alsa". Kad iš viso darbai kanuos 970.000 Lt.

Darbai turi būti baigti iki 2001 gegužės 20 d.; juos prižiūri Seimo kanceliarijos Bendrųjų reikalų departamentas (išsamiau: Seimo kanclerio pavaduotojas Gedeminas Aleksonis, tel.: 396 007).

Šiandien 15 val. A.Paulauskas sušaukė NATO PA sesijos organizacinio komiteto posėdį.
Naujausi pakeitimai - 2001 03 13.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas