Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitiko su Italijos ambasadoriumi Bernardo Uguccioni

2001 m. kovo 7 d.

Šiandien Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitiko su Italijos ambasadoriumi Bernardo Uguccioni. Susitikime buvo pažymėta, kad šalių tarpusavio santykiai pastaraisiais metais klostosi labai palankiai.

“Lietuvai šiuo metu reikalinga draugiškai nusiteikusių šalių parama ir geranoriškas mūsų tikslų tapti Europos Sąjungos ir NATO nare supratimas. Todėl Italijos vyriausybės ir parlamento nuostata remti šiuos Lietuvos siekius yra ypač svarbi,” – susitikimo metu sakė A.Paulauskas.

Seimo Pirmininkas ir B.Uguccioni išreiškė viltį, kad abiejų šalių santykių tolesnį palankų vystymąsi skatins tarpparlamentinių ryšių grupių veikla. Po gegužės mėnesį Italijoje įvyksiančių Parlamento rinkimų jau bus galima numatyti konkretų bendradarbiavimo planą ir keitimąsi oficialiais vizitais.

Kalbėdami apie Lietuvos ir Italijos ekonominį bendradarbiavimą susitikimo dalyviai pažymėjo, kad čia dar yra nemažai neišnaudotų galimybių. A.Paulauskas atkreipė dėmesį, jog Italijos verslininkai mūsų šalyje galėtų vystyti aktyvesnę komercinę bei prekybinę veiklą, o Lietuva galėtų tikėtis ir daugiau investicijų, kuriant bendro kapitalo įmones.

B.Uguccioni padėkojo Seimo Pirmininkui už kvietimą dalyvauti iškilmingame Seimo posėdyje, skirtame Kovo 11-osios - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Vytautas Makauskas

 

 

 

 

 
Naujausi pakeitimai - 2001 03 07.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas