Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas del vilkintos savivaldybeje sklypo problemos

2001 m. kovo 2 d.

Artūras Paulauskas, pateikęs Vilniaus savivaldybei pirmą prašymą dėl sklypo koregavimo 2000 m. balandžio 11 d., o antrą – 2000 m rugsėjo 2 d., nesulaukė atsakymų į juos nei per 30 d., nei vėliau [žr. Vyriausybės nutarimas Dėl naudojamų valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos ne žemės ūkio paskirčiai, p. 15; p.17].

Jolantai Paulauskienei teiraujantis atsakymų į minėtus prašymus, tekdavo išgirsti tik patikinimus žodžiu, kad tai bus išspręsta. 2000 m. lapkričio 30 d. Savivaldybės miesto plėtros departamentas tik informavo A. Paulauską, kad sprendimo projektą numatoma svarstyti gruodžio 14-tos dienos Valdybos posėdyje.

Apie metus vilkinto klausimo nagrinėjimą Vilniaus m. Valdyboje kovo 1 d. Seimo Pirmininkas sužinojo iš dienraščio, kurio redaktorius yra Tarandės namų bendrijos pirmininkas, kokių nors pretenzijų A.Paulauskui iki šiol nereiškęs. Taigi, šiame kontekste Vilniaus savivaldybė – priešingai, nei tikina spauda – A. Paulausko niekuo neišskiria iš daugelio interesantų, pažeidinėdama teisę laiku gauti ne tik atsakymą, bet ir sprendimą.

A.Paulauskas ir jo šeima pripažįsta asmeniškai įsitikinę biurokratiškai kuriamomis kliūtimis, su kuriomis susiduria labai daug žmonių. Kaip Seimo Pirmininkas jis susiduria su tuo, kaip galima vilkintą klausimą ir toliau “spręsti”, iš tikrųjų akivaizdžiai darant politinę žalą.

Seimo Pirmininkas pastebi, kad biurokratai, nesugebėdami tvarkingai dirbti, labiau linkę gudrauti ir politikuoti.
Naujausi pakeitimai - 2001 03 02.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas